Hakkımızda

AkademikParadigma.com bir öğrenci oluşumu internet sitesidir. Siteyi açmamızda ki amacımız bizden sonra gelen yeni Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencilerine yardımcı olmak, yol göstermektir. Kolektif bir bilgi paylaşımını amaçlayan sitemiz, üyelerini geliştirmek ve geleceğe hazırlamak amacı gütmektedir.

Akademik kariyer düşünen arkadaşlar yazdıkları yazıların editörden geçirilerek paylaşmaları için kurulmuştur. Sitemize özgün yazılarınızı yollayıp zamanla kendinizi geliştirebilirsiniz. Üniversite hayatımız boyunca birçok yazı yazmaktayız. Bu yazılar daha sonrasında ya yanlışlıkla siliniyor yada unutulup gidiyor, bizlerin amacı AkademikParadigma.com sitemizde bilgi havuzu oluşturup sizlerin bu yazılarına sitemizde yer vermektir. Yazılarınız Google ve diğer arama motorlarında kolay indekslendiği için birçok kişiye ulaşma imkanına sahip olacaktır. Ayrıca kayıt olduğunuz zaman yazarlar bölümümüzde yer almanız ve orada sosyal bağlantılarınızı eklemeniz sizlerin tanınabilirliğini arttıracak, üniversite yaşamınız ve sonrasında bunların pozitif etkilerini göreceksiniz.

AkademikParadigma.com adlı sitemize her türlü özgün içerik yollayabilirsiniz. AkademikParadigma.com ; herhangi bir üçüncü tarafın kişilik hakları ihlal edilmediği müddetçe, farklı görüşleri özgürce eleştirilebildiği bir tartışma zemini olmayı hedeflemektedir.

AkademikParadigma.com ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize iletişim bölümünden buraya tıklayarak veya iletisim@akademikparadigma.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir Biçim Seçin
Yazı
Yazı veya Makale yollayın
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru hazırlayın
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru hazırlayın
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama hazırlayın
Liste
Klasik Listeleyici
Geri Sayım
Geri Sayım Oluştur
Açılır Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralama Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Meme
Upload your own images to make custom memes