Optik Yanılsama Testi – Kim Olduğunuzu Tanımanın En Eğlenceli Yolu

1 min


2
1 share, 2 points

.

 1. İlk bakışta bu resimde ne gördünüz ?

  1. Açık kitap
  2. Güller
  3. Terazi
  4. Balonlar
  5. Kalp
  6. Aslan Kral
  7. Gülen yüz
  8. Kravat

Optik Yanılsama Testi - Kim Olduğunuzu Tanımanın En Eğlenceli Yolu

Created on
 1. Quiz result

  Açık kitap

  Zekâ ve sezgi kişiliğinizin iki belirgin yönünü oluşturuyor. İnsanları bir bakışta çözüyor ve taktıkları maskenin ardını görebiliyorsunuz. Kendinden emin tavırlarınız güven uyandırıyor. Öyle ki zor zamanlarda insanlar tavsiye almak için size geliyorlar. Kararlı ve pozitif bir kişi olduğunuzdan problemlere çözüm odaklı yaklaşıyorsunuz. Duyarlı kişiliğiniz insanların enerjisini kolayca algılıyor. BU sizi empati bir kişi yapsa da bazı sorunları beraberinde getiriyor. Size uyumlu olmayan enerjilerden çabuk etkileniyor ve kişisel alanınıza girildiğini hissediyorsunuz. Bu durum enerjinizi tükettiği için Uzun vadede insan ilişkilerine zarar verebilir. Böyle zamanlarda biraz geri çekilmeyi öğrenmelisiniz. Bilinçli olarak empati yönünüzü kapatmayı öğrenmek işinize yarayacaktır.

  Share Your Result
 2. Quiz result

  Güller

  İnsanların içindeki iyi tarafları görmeyi biliyorsunuz. Kalbiniz sevgi dolu ve iyilikleri odaklanarak büyütme gücünüz var. Karmaşa ve kavgadan uzak durmaya çalışıyorsunuz. Kendi konfor alanınız içinde huzur buluyorsunuz. İnsanları mutlu görmek sizin için önemli olduğundan mutluluk vermeye çalışıyorsunuz. İyi olana bu kadar çok odaklanmak beraberinde bazı olumsuzluklar getirebilir. Güven duygusu safça gösterilirse insanlar sizi kendi bencil amaçları için kullanabilirler. İyiyi görmenin yanı sıra gerçeği görmeye odaklanmalısınız. Unutmayın ki herkes iyi olmak zorunda değildir. Bu onların kendi kararıdır ve onlar için yapabileceğiniz iyi şeyler bazen sınırlı olmak zorundadır.

  Share Your Result
 3. Quiz result

  Terazi

  Kolay âşık olan biri değilsiniz ama aşk kapıyı çaldığında sizinkini çalmıyor adeta kırıp geçiyor. Duygulara kaptırmadan yaşayabilmeyi biliyorsunuz ama kaptırdığınızda savunmasız bir halde kalabiliyorsunuz. Bu sizi korkutan özelliklerinizden birisi. Yaratıcı kişiliğiniz sizin önemli bir özelliğiniz. Meselelerin içindeki yanlışları göstermekten çekinmiyorsunuz Tatlı yalanlardan ziyade acı gerçekleri tercih eden bir yapınız var. Yalnız açık sözlülüğünüz gerçekçilikle birleşince sert konuşabilirsiniz. Doğrular kalp kırmadan da ifade edilebilir. Bu konuda daha anlayışlı olmak size çok şey kazandıracaktır.

  Share Your Result
 4. Quiz result

  Balonlar

  Tam bir özgür ruhsunuz. Hayallerin peşinde iflah olmaz bir romantik olduğunuzu söyleyebiliriz Düşünceleriniz dağınık. İyi niyetli yaklaşımınız iyi şeylerin sizi bulmasını sağlıyor. Umut veren coşkulu bir insansınız Odaklanma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Ayrıca el aktığınız şeylerden kolayca sıkılıyorsunuz Pek çok iyi fikriniz olsa da onları hayata geçirmek için sabrınız az. Daha odaklı yaşamayı öğrenmelisiniz.

  Share Your Result
 5. Quiz result

  Kalp

  İnsanlarla kolay anlaşabilen ve onlara destek olmayı seven birisiniz. Tek ihtiyacınız biraz sevgi. Kibar yapınız insanların hatalarını görmezden gelmenizi sağlıyor. Kolayca unutup affedebiliyorsunuz. Destek olmayı seven yapınızdan dolayı kalbi kırık kişileri kendinize çekiyorsunuz Kırık bir kalbin verdiği acıyı iyi bildiğiniz için başkalarına desteğinizi kolayca açıyorsunuz. Yalnız destek olmak ile kendini feda etmek arasındaki Farkı bilmeniz çok Önemli. Başkalarını severken kendinizi de sevmelisiniz.

  Share Your Result
 6. Quiz result

  Aslan Kral

  Gururlu ve havalı birisiniz. Kendinize güveniniz tam ve fikirlerinizden şüphe duymuyorsunuz. Gücünüz kadar kusurlarınızın da farkındasınız. Hayatta daha ileri gidebilmek için kusurları kabullenmeyi öğrenmişsiniz. Çok az insana güveniyorsunuz ve güvendikleriniz size en sadık kişilerden oluşuyor. Doğru kişileri hayatına davet etmek önemli olsa da buna çok odaklanmamayı öğrenmelisiniz Doğru insanlar bazen ilk bakışta öyle değilmiş gibi görünebilirler.

  Share Your Result
 7. Quiz result

  Gülen yüz

  Arkadaş canlısı birisiniz. Gülmek sizin için vazgeçilmez olduğu için etrafınızda birlikte gülüp eğlenebileceğiniz insanları tutmaya çalışıyorsunuz. Yalnız gerçek düşüncelerinizi esprilerin ardına saklamak gibi bir huyunuz olabilir. İnsanlar sizin iyi zamanınız kadar kötü zamanınızda da etrafınızda bulunabileceğini kabul edin. Kötü hissettiğiniz zamanlan İnsanlardan saklamaya çalışmayın. Gerçek dostlar kendinizi kötü hissettiğinizde de yanınızda olacaktır. Kendinizi her halinizle açıkça İfade etmeyi Öğrenmek sizin İçin önemli bir adımdır.

  Share Your Result
 8. Quiz result

  Kravat

  Kararlılık ve disiplin sizin belirgin özellikleriniz. Az konuşmaya meyilli olabilirsiniz. Düşüncelerinizi tartarak söylüyorsunuz ve konuştuğunuzda etrafınızdakiler bunun boş laf olmadığını gayet iyi biliyor. Yaptığını her işe tüm benliğinizle girişiyorsunuz. Yeni şeyler denemekten korkmayan cesur birisiniz. İdealist ve kurallara uygun yaşıyorsunuz. Yalnız meseleleri siyah ve beyaz olarak görmemeyi öğrenebilirsiniz Mevcut bakış açınız hayatın ince detaylarım kaçırmanıza neden olabilir. İnsan İlişkilerinde daha az kuralcı ve esnek olmaya dikkat edin. Herkesin sizin kadar kurallara uygun aşamasını bekleyemezsiniz. Bazen kuralları bırakmak ve spontane yaşamak gerekir. Daha az beklentili olmak sizi İlişkilerinizde daha mutlu yapacaktır.

  Share Your Result

Like it? Share with your friends!

2
1 share, 2 points

What's Your Reaction?

confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
1
fun
geeky geeky
0
geeky
hate hate
0
hate
lol lol
1
lol
love love
1
love
omg omg
0
omg
win win
0
win
Misafir

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Yazı
Yazı veya Makale yollayın
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru hazırlayın
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru hazırlayın
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama hazırlayın
Liste
Klasik Listeleyici
Geri Sayım
Geri Sayım Oluştur
Açılır Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi gönderime oy verin
Sıralama Listesi
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı oy verin
Meme
Upload your own images to make custom memes